Новоспечена "Міс Україна" побідкалась на маленький розмір грудей

Дата публікації
Перегляди
7751
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Новоспечена "Міс Україна"  побідкалась на маленький розмір грудей

Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua

20-річна красуня після перемоги в конкурсі мріє про одне - виспатися.

20-річна харків'янка Карина Жиронкіна / Фото: Євген Малолєтка/ТСН.ua
Гострі питання Наталки Пісні в ТСН.Особливе цього разу цілили в найкрасивішу українку цього року за версією конкурсу "Міс Україна 2012".

20-річна харків'янка Карина Жиронкіна зізналась, що після конкурсу їй хотілось одного – опинитися вдома серед рідних людей і нарешті виспатись. "Це були два тижні стресу, реально було важко", - зазначила вона.

Дивіться фото: Красунь на конкурсі "Міс Україна-2012" одягли в костюми лебедів та наложниць

Дівчина не приховує, що плакала на конкурсі на очах у суперниць: "Хотілося до мами, щоб мама обійняла і сказала: дитинко, все буде добре, все закінчилося".

Жиронкіна стверджує, що знає три мови, серед яких англійська, але на питання знімальної групи німецького телебачення - англійською красуня відповісти не змогла.

"Мені комфортніше говорити російською мовою. Я англійську знаю досить таки поверхово. Моя рідна мова – російська", - виправляє себе новоспечена міс.

Зізнається красуня і про свої комплекси: "Груди хотіла би трошки більші. Але в цілому, у мене немає якихось комплексів з приводу своїх грудей. У мене груди невеликі".

Моделлю Каріна працює 13 років, а от в дитинстві, за її словами, вона не була красунею і хлопці на неї не задивлялись. Крім того, на конкурсах краси Каріна чоловіка не шукає і найближчі три роки дівчина прагне присвятити кар'єрі.

А ще красуня любить читати і зараз дівчина перечитує Пелевіна "Покоління Пі".

Новоспечена "Міс Україна" побідкалась на маленький розмір грудей

Новоспечена "Міс Україна" побідкалась на маленький розмір грудей

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7751
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація