Співачка Галліна приховує батька своєї доньки

Дата публікації
Перегляди
3810
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Співачка Галліна приховує батька своєї доньки

Галліна приховує батька доньки

Тема тижня ТСН.Особливе - сильні зіркові матусі.

Співачка Галліна досі не каже - хто батько її трирічної Софії-Марії. Крихітка дуже любить танцювати і співати, тож незабаром мама збирається віддати її на бальні танці. Але мрія Галліни, щоб з доньки виросла талановита художниця або актриса.

ТСН Особливе Галліна розповіла, де мешкає батько Софії-Марії. А ще поділилася, як другий чоловік та народний депутат Василь Горбаль став для доні справжнім татком.

З батьком Софії-Марії співачка Галліна розійшлася ще коли була вагітною. За три роки так і не зізналася, хто він. Каже, лише - громадянин Росії і живе у Москві.

"Він не одружений. І я не збиралася виходити за нього заміж. Я хотіла жити на Україні, в Києві", - каже вона.

У свідоцтві про народження Софії-Марії - батько відсутній. А призвіще вона носить маминого колишнього чоловіка.

Воостаннє свого батька маленька Софійка бачила рік тому. Наразі спілкується з ним лише телефоном. Вона упевнена - в неї два тата. Другий - той що часто приходить і грається - це депутат-регіонал Василь Горбаль, з яким її мама прожила у шлюбі 10 років.

Галліна зізнається - усе життя хотіла сина. Але тепер розуміє - про кращу доньку годі й мріяти.

Заради материнства Галліна покинула шоу-бізнес і присвятила себе лише доньці. Звання матері-одиначки її не засмучує. Себе називає сильною, забезпеченою і незалежною мамою, яка здатна дати своїй дитині усе необхідне.

Наразі у родині Галліни і Софії-Марії новий етап - мама починає власний бізнес і улітку збирається відкривати свій магазин одягу. Маленька донька з розумінням ставиться до того, що майже весь час їй доводиться проводити з нянею.

Сильні зіркові матусі

Сильні зіркові матусі

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
3810
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація