Апеляційний суд завалюють скаргами на вирок Луценку

Дата публікації
Перегляди
1484
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Апеляційний суд завалюють скаргами на вирок Луценку

Скарги всіх адвокатів будуть об'єднані в одне провадження / Фото: Народна самооборона

Ще один захисник екс-міністра оскаржив його вирок.

Адвокат екс-глави МВС Юрія Луценка Ігор Фомін оскаржив вирок екс-міністру.

За його словами, він подав скаргу до Апеляційного суду Києва сьогодні, 12 березня. При цьому він не зміг повідомити, як швидко скарга може бути розглянута, але зазначив, що скарги всіх адвокатів будуть об'єднані в одне провадження.

Сьогодні апеляційну скаргу також подала дружина екс-міністра Ірина.

Нагадаємо, минулого тижня апеляційну скаргу на вирок Печерського райсуду вже подали адвокати Олексій Баганець та Ігор Балик.

Як повідомлялося, сам Луценко не розраховує на умовно-дострокове звільнення у цьому році. Він заявив, що не має наміру подавати ніяких прохань про помилування.

Відзначимо також, що Європейський суд з прав людини розгляне скаргу екс-міністра внутрішніх справ України на незаконність арешту 17 квітня, і незабаром після цього винесе своє рішення.

27 лютого судді Печерського суду оголосили вирок екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку, який передбачає чотири роки ув'язнення.

Відлік терміну перебування Луценка під вартою починається 27 грудня 2010 року. Разом з тим екс-міністру заборонено протягом трьох років обіймати державні посади, пов'язані з господарською діяльністю. Крім того, у нього вилучається особисте майно, а також стягується 643 тис. грн на користь МВС та Пенсійного фонду.

Як відомо, Юрій Луценко не має наміру подавати жодних заяв про умовно-дострокове звільнення. У той же час колишній міністр внутрішніх справ не виключає порушення нових кримінальних справ проти нього.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1484
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація