Кучма двічі на день займається спортом і мріє про Шрі-Ланку

Дата публікації
Перегляди
2035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кучма двічі на день займається спортом і мріє про Шрі-Ланку

Кучма: мене вже давно запрошують до Шрі-Ланки, але я ніяк не зберусь / Фото: ЛігаБізнесІнформ

Екс-президент також любить відпочивати на Сардинії.

Екс-президент України Леонід Кучма розповів журналістці програми "Світське життя" Катерині Осадчій про своє захоплення спортом та про те, як він відпочиває.

Бесіда сталася перед боєм Володимира Кличка у Дюссельдорфі. За словами Кучми, він вже втретє відвідує бої Кличків.

Екс-президент розповів, що встиг "трошки погуляти" Дюссельдорфом. "Зайшов в добрий ресторан… Самий-самий простий", - зазначив Кучма.

За його словами, взагалі він любить відпочивати на Сардинії, а на питання, куди б йому хотілося поїхати, сказав, що його дуже давно запрошують до Шрі-Ланки.

"І ніяк не зберусь", - поскаржився Кучма, додавши, що це дуже красива країна, і що там живуть його друзі.

На питання про те, чи не з'явилося в нього після складення президентських повноважень якесь хобі, Кучма відповів: "Скинути б той бруд, який мене 10 років обтяжував!".

Проте екс-президент зазначив, що, наприклад, спортом займається двічі на день. Зранку – ходьба (якщо гарна погода, то на вулиці, а якщо погана, то на доріжці) та плавання, а ввечері – "на снарядах".

Політик також прокоментував події 2004 року, коли Віталій Кличко отримав звання "герой України", і вийшов на ринг під час чергового бою з помаранчевою стрічкою. На питання, чи не образила його ця стрічка, Кучма зауважив, що "кожна людина має обирати свій шлях, а шлях у нього був спорт насамперед… А те, що він вирішив підтримати якусь політичну силу – це був його вибір".

Коли Осадча запитала в Кучми, чи не звертається до нього Кличко за порадами, екс-президент зробив жест, ніби хотів перехреститися.

"Я вам хочу чесно сказати, що в моєму віці, в моєму положенні я нікому нічого не раджу. Якщо мене щось спитають, що в житті треба щось зробити, я можу сказати. Але радником я ні в кого не хочу бути", - наголосив Кучма.

Нагадаємо, нещодавно Кучма з дружиною вступили до фан-клубу братів Кличків.

Кучма мріє про Шрі-Ланку

Кучма мріє про Шрі-Ланку

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2035
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація