Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Тартак" порадував фанів випуском "вогняного" кліпу

Гурт випустив відео на композицію "Мене вже немає".

Сьогодні, 8 липня культова українська група "Тартак" представила кліп на пісню  "Мене вже немає" з альбому "Ввічність", який побачив світ наприкінці 2015 року.

Основою кліпу режисера Артема Григоряна стала постановка дніпровського театру вогню"Аделаїда" .

"Спочатку ми мали домовленість з нашими друзями з театру вогню "Аделаїда", що вони роблять постановку на одну з наших пісень, а ми це шоу гарно знімаємо. Почали вибирати пісню з альбому "Ввічність" й найкращою кандидатурою виявилася "Мене Вже Немає" - і за формою, і за змістом. Але, по-перше, ми планували знімати на неї відео з Тарасом Химичем - в нього була якась оригінальна ідея для неї. А по-друге, ми планували запускати цю пісню в ротацію, тому й відео на неї бажано було робити з присутністю в кадрі учасників "Тартака". Я зателефонував Тарасові й він сказав, що поки не вийде на екрани його фільм "Жива", він за кліп не візьметься, а це, виходить, аж з жовтня або й трохи пізніше. Тоді вирішили знімати відео в режимі "Аделаїда" + "Тартак". Обговорили ідею з Артемом Григоряном - це молодий режисер, з яким ми останнім часом багато співпрацюємо, й Артем сказав, що йому ідея поєднання цієї пісні з шоу вогню подобається, але всю групу "Тартак" знімати не варто, вистачить мене одного, щоб зіграти на контрасті з вогнем, палаючим небом і групою артистів "Аделаїди" в кадрі", - розповів про знімання відео фронтмен гурту Олександр Положинський.

Наразі музиканти групи "Тартак" працюють над записом двох альбомів і готують велику концертну програму до свого ювілею, яку представлять у Києві 3 грудня, а потім з нею вирушать у гастрольний тур Україною. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції