Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Творці "Гри престолів" шукають "координаторів з інтиму"

Працівники стежитимуть за зніманнями еротичних сцен.

Американська телекомпанія НВО, яка нещодавно опублікувала проморолик з анонсом найбільш очікуваних телесеріалів в 2019 року, наразі шукає "координаторів з інтиму", які будуть стежити за зніманнями еротичних сцен.

Координатори будуть займатися питаннями безпеки артистів, передавати їхні скарги режисерам і перевіряти, чи достатньо комфортні умови створені для учасників відвертих сцен.

Про це повідомляє видання Rolling Stone.

Керівництво компанії вирішило створити нову посаду на прохання актриси Емілі Мід, яка грає повію Лорі в серіалі "Двійка".

Роль артистки передбачає численні сцени у ліжку, тому Мід зажадала від HBO, щоб спеціально підготовлена людина стежила за її безпекою. Ще минулого року на хвилі руху проти харрасмента #MeToo Мід зажадала у HBO найняти юриста, який буде захищати її інтереси під час знімань. Телеканал уклав для цього договір зі співзасновницею компанії Intimacy Directors International Алісією Родіс, яка зараз і займеться новим проектом.

Зазначимо, компанія HBO випустила такі популярні серіали як "Гра престолів", "Світ Дикого Заходу", "Молодий тато" і "Справжній детектив".

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ подейкували, що у продовженні "Гри Престолів" з'являться нові персонажі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції