У Алли Пугачової був серцевий напад – Орбакайте

Про стан здоров'я мами розповіла Христина Орбакайте.

Російська співачка Христина Орбакайте поділилася з пресою, що ж насправді сталося з її знаменитою мамою Аллою Пугачовою.

За словами артистки, Алла Борисівна опинилася в лікарні через серцевий напад. Через це примадонні довелося звернутися до лікарів НДІ Вишневського, де їй провели коронарографію.

"У мами був серцевий напад. Лікар прилетів з Лондона, щоб продіагностувати. Вирішили, що Алекян Баграт Гегамович поставить мамі ще один стент в НДІ імені Вишневського. Я дізналася вже після, мама не хотіла мене засмучувати і хвилювати в мій день народження (я перебувала в цей час в Америці)", – поділилася Орбакайте, пише kp.ru

Своєю чергою, директор НДІ імені Вишневського Аміран Ревішвілі розповів, що оперативного втручання вдалося уникнути і Пугачовій провели лише діагностику.

"Аллі Борисівні ми зробили тільки діагностику. Все минулося. Алла Борисівна вже поїхала у відпустку з сім'єю. Пугачова була у нас в інституті всього кілька годин. Стентування Аллі Борисівні ми не робили. У неї там все гаразд. Швидше за все, якийсь спазм був", - додав Шотаєвич.

Нагадаємо, що після діагностики лікарі дозволили Аллі Пугачовій полетіти на відпочинок до Латвії разом з родиною. Під час відпустки співачка зустрілася з подругою Лаймою Вайкуле і засвітила стрункі ноги.

Залиште свій коментар