У DZIDZIO налаштовані притягнути до відповідальності екс-учасника гурту

Менеджмент колективу обурений діями Олега Турка.

Прес-служба гурту DZIDZIO заявила про заснування його колишнім учасником Олегом Турком колективу, який копіює образ Дзідзя та незаконно використовує у своїх виступах його твори.

Відповідно до позиції представників Михайла Хоми, новостворений DZIDZ'OFF є "двійниками, які не мають свого пісенного репертуару та використовують образ DZIDZIO".

До слова, офіційним представником гурту DZIDZIO є ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ".

DZIDZIO документи_1
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

"Зазначаємо, що ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" створено у 2012-му році за участі бізнесмена А. Безуха (50 %) та музикантів М. Хоми (25 %) і О. Турка (25 %). У тому ж році Хомою М. та Турком О. в Державній службі інтелектуальної власності України було зареєстровано Торгову Марку "ДЗІДЗЬО DZIDZIO" та передано у власність ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" за відповідну грошову винагороду. Таким чином, з 18.12.2012 року Торгова Марка "ДЗІДЗЬО DZIDZIO" повністю належить ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ"", - говориться у заяві.

DZIDZIO документи_2
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

Крім того, менеджмент DZIDZIO наголошує, що усі виступи гурту зафіксовані у афіші на офіційному сайті.

Підкреслюється, що представники Михайла Хоми та його колег не мають жодного відношення до колективу DZIDZ'OFF. На їхню думку, такий гурт "не лише порушує чинне законодавство України, а й спотворює імідж гурту DZIDZIO".

DZIDZIO документи_3
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

На підтвердження своїх слів "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" надає документи від Державної служби інтелектуальної власності про реєстрацію творів.

DZIDZIO документи_4
прес-служба DZIDZIO
Підтверджуючі авторство пісень DZIDZIO документи

Позиція представників DZIDZIO, фактично, полягає у тому, що створений Олегом Турком (Лесиком) колектив шкодить репутації гурту-правовласника хітів.

DZIDZIO документи_5
прес-служба DZIDZIO
Документи від DZIDZIO

"Ми піклуємось про своїх шанувальників, тому, ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ" готові захищати права та ім'я гурту DZIDZIO і притягувати до відповідальності порушників. Запрошуємо Турка О. та гурт DZIDZ'OFF до суду, щоб вони довели своє право на виконання пісень та використання іншого контенту, що належить ТОВ "МЕЙСОН ЕНТЕРТЕЙМЕНТ"", - підсумовують у прес-службі.

До слова, вихід зі складу гурту DZIDZIO його гітариста Олега Турка (Лесика) ознаменувався гучним скандалом із матеріальним підтекстом.

Нагадаємо, фронтмен DZIDZIO розставив крапки над "і" у скандалі на п'ять мільйонів гривень із Лесиком.

Залиште свій коментар

Наступна публікація