У США презентували суперечливу стрічку про легендарного Волта Діснея

Дата публікації
Перегляди
494
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США презентували суперечливу стрічку про легендарного Волта Діснея

Стрічка покаже Діснея з усіх сторін / Фото: Getty Images

На великі екрани документальне кіно вийде у вересні.

У США відбувся передпоказ документальної стрічки про легендарного мультиплікатора та засновника однойменної студії.

Стрічка "Американський досвід" вийде на великі екрани 14 вересня 2015 року і обіцяє бути доволі суперечливою, оскільки покаже відомого Діснея з різних боків: як людину-диктатора, який тримав у залізних лещатах цілу студію та як особистість із доброю душею, яка намагалася зробити людей щасливими, пише Variety.

Документальна стрічка заснована на розповідях та думках тих, хто працював та знав Діснея особисто.

Автор книги "Волт Дісней: тріумф американської уяви" Ніл Габлер, заявляв, що на студії "правив" культ особистості власника.

Проте творець легендарних пісень до диснеївської мультиплікації – Річард Шерман – переконував, що Дісней був "щедрою людиною, який займався цим не заради грошей чи самозвеличення". На думку Шермана, Діснею було приємно робити людей щасливими завдяки своїм стрічкам. 

Нагадаємо, що раніше автор мультфільмів студії "Діснея" - художник Гері Бейсмен - приїхав в Україну разом із своїм мультиплікаційним персонажем песиком Тобі для того, аби відвідати країну, звідки 66 років тому вимушено емігрували його батьки. Саме на Рівненщині і жили батьки Бейсмена. Волинський ліс – місце, де його батько-єврей переховувався від німців.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
494
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація