Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Учасники гурту СКАЙ "зістарилися" в новому кліпі

Колектив відзняв відео на трек "Я буду йти".

Українська рок-група "СКАЙ" кілька тижнів тому представила свій п'ятий диск "Нове життя", порадувавши прихильників фірмовим аранжуванням, проникливими текстами та цікавими дуетами.

На цьому активності бенду не закінчилися - музиканти за три доби відзняли три нових відео на пісні зі свіжого студійника - "Мелодія серця", "GoGo", "Я буду йти".

Заради знімань нових кліпів лідер гурту "СКАЙ" Олег Собчук приміряв на себе нові образи і продемонстрував акторську майстерність. Діма Маніфест, режисер кліпу "Мелодія серця", запропонував солістові "СКАЙ" роль бармена. Заради драйвової композиції "GoGo", яку відзняв Віктор Скуратовський, артист поголився наголо.

На третій знімальний день, під час роботи над треком "Я буду йти", музикант перемістився в майбутнє і побачив власну старість.

Знімання нового кліпу СКАЙ_3
Артем Гарц

"Зістарив" музикантів для пісні "Я буду йти" відомий фотограф Андрій Корень, який у режисерському кріслі спільно зі "СКАЙ" втілив у життя непросту задумку. Зазначимо, що рокери з радістю підтримали сміливу ідею - шанувальники творчості, напевно, здивуються метаморфозам гурту.

Знімання нового кліпу СКАЙ_4
Артем Гарц

Знімання нового кліпу СКАЙ_2
Артем Гарц

Крім "вікових" ефектів, творча команда вигадала цікавий сценарій кліпу, в якому головний герой шукає джерело музики, яка тягне його за собою. Куди б доля не закинула чоловіка - він йтиме за незвичайним, захопливим звучанням. Для знімального процесу "Я буду йти" були задіяні найкрасивіші локації Києва. Це історія про людину, якій не страшні труднощі і перепони на шляху до мети.

Залиште свій коментар

Вибір редакції