Українські бренди online – нові можливості для покупців Реклама

Українські бренди online – нові можливості для покупців

В магазині представлено понад два десятки українських брендів аксесуарів, взуття та одягу.

Значна частина fashion-індустрії в цивілізованих країнах ґрунтується на культурі мультибрендовості, коли в одному магазині представлене різноманіття торгових марок одягу, взуття, аксесуарів.

В Україні поки ще практично немає великих роздрібних мереж, що об'єднують в собі вітчизняні бренди. Прискорити процес їх розвитку допомагає глибоке проникнення в життя інтернет-технологій, які дозволяють створювати подібні магазини та шопінг-клуби онлайн. Вони виявляються багато в чому зручнішими за оффлайн-магазини, оскільки дають можливість купувати модні та якісні речі, не виходячи з офісу чи будинку. А враховуючи зростаючий інтерес до одягу і взуття "made in Ukraine" (завдяки їх відмінній якості та демократичним цінам), популяризація українських торгових марок начасі. Одним з перших і кращих мультибрендових інтернет-магазинів, що просуває українську продукцію, є www.step.mk.ua.

Тут представлено понад два десятки українських брендів аксесуарів, взуття та одягу. У цьому переліку – як відомі торгові марки, що вже зарекомендували себе в модному середовищі, так і нові перспективні "гравці" вітчизняного легпрому. В асортименті магазину – кілька тисяч найменувань товарів високої якості з привабливою українською ціною. Онлайн-каталог регулярно поповнюється новими позиціями та виробниками. Останні, перш ніж потрапити на сторінки інтернет-магазину, проходять жорсткий відбір щодо відповідності своєї продукції стандартам якості. Для цього фахівці порталу здійснюють моніторинг вже існуючих українських виробників та слідкують за появою нових, намагаючись одібрати найцікавіші для покупця торгові марки та пропозиції. Серед основних критеріїв відбору – якість продукції, її виконання та сировини, відповідність модним тенденціям і привабливість ціни.

Онлайн-магазин www.step.mk.ua – це модний жіночий, чоловічий та дитячий одяг, взуття, головні убори та аксесуари виключно українського виробництва. Багато з презентованих брендів є лідерами у певному сегменті своєї галузі, що визнані в ближньому та далекому зарубіжжі, а також мають нагороди та сертифікати міжнародних виставок. Співпраця з виробниками без посередників дозволяє web-ресурсу комплексно пропонувати своїм клієнтам практичні, красиві та модні речі за вигідними для покупців цінами.

Наступною відмінною рисою порталу є високий рівень сервісу. Він полягає в економії часу завдяки продуманій навігації сайту, можливості вибору зручного способу оплати, повернення або обміну товарів, строгому дотриманні термінів доставки.

Сайт покликаний не тільки знайомити відвідувачів з якісними українськими товарами, а й допомагати орієнтуватися у світі моди. Для цього в блозі "Енциклопедія" зібрана пізнавальна й корисна інформація, де можна знайти відповіді на безліч профільних питань та дізнатися модні секрети.

Дозволити собі бути в тренді тепер зовсім просто – варто лише завітати до інтернет-магазину www.step.mk.ua, і ви завжди будете в курсі кращих колекцій і новинок українського ринку одягу та взуття. Захоплююча подорож у світ моди починається саме тут!

Наступна публікація