Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські рокери DETACH роздягли дівчат у новому кліпі

Колектив зняв відео на пісню We Are Alive.

Українська рок-група DETACH, на концерті якої Даша Астаф'єва відірвалася з батьками, порадувала шанувальників відеоновинкою.

Так, колектив випустив кліп на композицію We Are Alive з альбому I Am.

Через присутність в кадрі оголених дівчат, спочатку музиканти планували зробити ще одну версію кліпу – менш відверту, для телеканалів. Але після довгих суперечок вирішили залишити все як є.

Зазначимо, що відео гурт зняв ще рік тому. DETACH планували презентувати його практично одразу ж після виходу альбому — в кінці минулого року. Але чесно зізналися, що у них банально не було часу якісно зробити пост-продакшн кліпу, а демонструвати широкій публіці роботи, не доведені до досконалості, колектив не звик.

"Наша мета: показати, що альтернативна рок-музика в Україні – це перш за все стиль і якість. Це давно вже не напівпідвальні клуби, і не відеокліпи, зняті в лісі на фотоапарат-мильницю", – коментують самі DETACH.

Клип DETACH

За словами учасників групи, коли вони знімали кліп на пісню We Are Alive, то тоді не замислювалися про такі речі, як "формат", "ротації", "цензура".

"Ми просто робили музику – ту, яку вважали за потрібне. Не думаючи про те, кому це сподобається, про те, як це все просувати. Зараз у групи вже трохи інший рівень. Тому були думки зробити версію для ТБ, прибрати звідти оголених жінок. Але потім ми відмовилися від такого рішення. Сьогодні ти створюєш версію кліпу з цензурою, а потім сам не помітиш, як вже завтра співатимеш під фонограму. Не втратити себе — ось що найголовніше для кожного музиканта", - вважають учасники DETACH.

Нагадаємо, що 14 травня відбудеться DETACH TITANIC PARTY на кораблі, де гурт презентує концертне відео, а також дасть свій перший акустичний концерт.

Залиште свій коментар

Вибір редакції