Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В моду повертається леопардовий принт, однак із сучасними особливостями

Цієї осені одяг з тваринними візерунками може бути будь-якого кольору.

На світові подіуми повернувся леопард. У хижий принт, інколи з ніг до голови, одягли моделей більшість авторів колекцій "Осінь-зима 2018", йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

Плями з бісером, леопард рудий і чорно-білий, у рожевому відтінку і в стилі мілітарі. Поруч із блискучими стрічками і розмитий до ледь пізнаваності. Леопарда схрещують із зеброю чи тигром. Вганяють у міні і розтягують у максі. Плями визирають із кожної крамниці.

Версаче, Живанши, Майкл Корс, Том Форд - колекції прет-а-порте осінь-зима, заплямовані з ніг до голови. Пальта й сукні - від реалістичних до геть непритаманних котячим відтінків - разом з аксесуарами в тому ж стилі. Першими жертвами хижої моди стали зірки.

ВідеоНа світові подіуми повернувся одяг із леопардовим принтом

На світові подіуми повернувся леопард. У хижий принт інколи з ніг до голови одягли моделей більшість авторів колекцій "Осінь-зима 2018". Леопард сьогодні може бути будь-якого кольору. І це - чи не єдина зміна порівняно з дев’яностими. Одягнутися у леопард повністю в українських крамницях можна вже.

На світові подіуми повернувся одяг із леопардовим принтом

Київська дизайнерка Катерина - демонструє клієнткам свій останній витвір. Леопардові пальта щойно приїхали з майстерні - ціни ще немає. Хутро штучне.

Зелений, рудий, чорно-білий, або блакитний - леопард сьогодні може бути будь-якого кольору. І це чи не єдина зміна порівняно з дев’яностими. Фотожаби зі світлинами тих часів і досі гуляють Мережею. Загальна концепція - пляма на пляму - мало відрізняється від нинішніх модних колекцій. Катерина нагадує - із хижаками слід бути обережною.

"Багатошаровість з леопарда має розкішний вигляд на зрості метр вісімдесят", - каже дизайнерка.

Одягнутися у леопард повністю в українських крамницях можна вже зараз. Однак справжній бум очікує нас восени, коли все це почнуть активно носити на Заході. Тоді на вулицях, як у 90-ті, буде справжній звіринець.

Кореспондент ТСН Олександра Мітіна

Вибір редакції