В Туреччині через Кончіту Вурст обіцяють більше ніколи не брати участь в Євробаченні

Дата публікації
Перегляди
4155
В Туреччині через Кончіту Вурст обіцяють більше ніколи не брати участь в Євробаченні

В Туреччині через Кончіту Вурст обіцяють більше ніколи не брати участь в Євробаченні / eurovision.tv

В правлячій партії кажуть, що перемога бородатої жінки ображає мусульманські традиції.

В Туреччині перемога Кончіти Вурст на Євробаченні викликав шок і критику. В правлячій партії країни заговорили про те, що турецькі музиканти більше ніколи не братимуть участь у конкурсі.

Як пише німецька газета Tagesspiegel, про це зокрема сказав депутат від "Партії справедливості і розвитку" і голова парламентського комітету з зовнішніх зв'язків Волкан Бозкін.

"Добре, що ми не брали участь цього року в конкурсі і більше брати не будемо", - сказав він.

Депутат також пояснив, що Євробачення взагалі суперечить моралі мусульман, оскільки на конкурсі оцінюють не лише вокальні здібності і музикальність пісень. Депутат зауважив, що в виступах присутня суттєва складова сексуального характеру, а також "процвітає творчість гей-артистів".

Перемога Кончіти Вурст, на думку Бозкіна, ставить крапку в історії участі Туреччини в конкурсі. Газета припускає, що озвучену політиком позицію розділяють й інші члени "Партії справедливості й розвитку", яку очолює прем'єр-міністр Туреччини Раджеп Таїп Ердоган.

"Уявіть собі, що б було, якби ми транслювали конкурс в Туреччині і в прямому ефірі показали, як бородата "леді" перемагає в Європі?! Для нас це Євробачення закінчилося назавжди", - написала газета Hürriyet одразу ж після шоу.

Нагадаємо, що переможцем пісенного конкурсу Євробачення-2014 стала Австрія.