Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Віра Кекелія пригадала, як Бейонсе та Тіну Кароль пародіювала

Артистка зізналася, хто запросив її до "Жіночого кварталу".

Українська співачка, фіналістка проекту "Голос країни", а тепер ще й учасниця проекту "Жіночий квартал" Віра Кекелія пригадала, які фішки Бейонсе копіювала, йдеться у "Світському житті".

Артистка зізналася, що гумористку та учасницю "Жіночого кварталу" в ній побачив не керівник студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, а його дружина.

Співачка зізналася, що має навіть хист до пародій.

"Було таке завдання від "95 кварталу", спробувати, кого ми можемо пародіювати. І сидячи на кухні вдома у мене виходила пісня Тіни Кароль "Дикая вода", - зізналася зірка.

Відео Віра Кекелія спародіювала Тіну Кароль у "Жіночому Кварталі"

Віра Кекелія зазіхнула на славу Тіни Кароль? Учасниця "Жіночого Кварталу" не побоялася пародіювати поп-діву. Що ж до співу безпосередньо, то Віра зізналася, що на початку кар’єри брала за приклад Бейонсе. 

Віра Кекелія спародіювала Тіну Кароль у "Жіночому Кварталі"

Відомо, що багато хто зі співачок на початку своєї кар'єри копіюють манеру, поводження, іноді навіть танці декого з відомих співачок. Так і Віра мала свого кумира.

"Авжеж Бейонсе. Я думаю, що усі дівчата-співачки хотіли повторити якісь такі рухи з волоссям, зі стегнами, як у неї", - повідомила Кекелія.

Варто зазначити, що 7 листопада зірковий тренер Віри Кекелії  з "Голосу країни" Сергій Бабкін відзначатиме ювілей, 40 років. Тому співачка разом з чоловіком Романом Дудою та колегою Мартою Адамчук готують йому подарунок.

"Ми дуже любимо вечірки у Бабкіних, вони реально проходять дуже весело, дуже круто і цю вечірку ми ні в якому разі не пропустимо. Тому ми нашим таким постійним складом - Марта Адамчук, Рома Дуда і Віра Кекелія поїдем до Харкова з класним подарунком. Ми його зараз готуємо. Не можу сказати, що то буде, але це буде для їхнього дому", - трошки привідкрила таємницю артистка.

Нагадаємо, нещодавно Віра Кекелія розповіла про роботу з Оленою Кравець і про те, як потрапила до "Жіночого кварталу".

Залиште свій коментар

Вибір редакції