Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрій Ткач розсекретив, як він став кумом Наталії Холоденко та Катерини Кухар

Актор з психологинею завчасно домовилися породичатися.

Відомий український комік Юрій Ткач, який породичався із Катериною Кухар, розсекретив, чому саме він став кумом прими-балерини та Наталії Холоденко, йдеться у "Світському житті".

Виявляється, Юрій та Наталія завчасно домовилися похрестити своїх майбутніх дітей.

"Одного вечора після "Танців з зірками" десь о другій ночі ми сиділи у Наташі вдома. У ході розмови ми домовилися, що у кого з нас першого народиться дитина, то той бере в куми іншого. Вона сказала, вона зробила", – розповів Юрій Ткач.

Також зірка "Ліги сміху" зізнався, що потім вони із психологинею Наталією Холоденко разом думати кого ж взяти кумою. Наталія одразу запропонувала кандидатуру Катерини Кухар.

"Почекай, так у нас же є Катя, – а я запитую, – Що у тебе у голові робиться, що ти вистрелюєш такі ідеї?", – жартував Ткач.

Відео Як Юрій Ткач породичався з Катериною Кухар

Психологиня Наталя Холоденко вирішила взяти хрещеними батьками для своєї дитини Юрія Ткача та Катерину Кухар. Юрій Ткач поділився, чому вибір пав саме на нього. Як святкували хрестини Наталі Холоденко – дивіться в сюжеті.

Як Юрій Ткач породичався з Катериною Кухар

Потім, за словами актора, йому особисто зателефонувала прима-балерина і підтвердила те, що стане хресною мамою маленької Вів’єн. Хрестини відбулися 14 листопада.

Нагадаємо, Наталія Холоденко народила донечку у березні цього року. Другу вагітність психологиня ретельно приховувала від оточуючих.

Залиште свій коментар

Вибір редакції