Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Злата Огнєвіч розповіла, як познайомилася із коханим

Закохані зустрілися під час відпочинку у Таїланді.

Українська співачка Злата Огнєвіч, яка довела до сліз своїх шанувальників на київському концерті, поділилася подробицями особистого життя.

Як відомо, серце Злати зайняте таємничим незнайомцем, про якого артистка раніше розповідала, однак представити загалу поки не квапиться.

В інтерв'ю глянцю "Караван" Огнєвіч розповіла, що зустріла своє кохання три роки тому під час відпочинку у Таїланді.

"Ми з ним познайомилися років зо три тому в Таїланді, де він тоді працював за контрактом. У нього багато різних фахів, в тому числі він висококласний менеджер. Я приїхала до Таїланду відпочивати, а він представляв сторону, що приймає. Ми одразу сподобалися одне одному. Спочатку новий знайомий не підозрював, хто я така, оскільки український шоу-бізнес його абсолютно не цікавить - він слухає західний і російський альтернативний рок. Але хтось із його колег мене впізнав, дав посилання на мої кліпи на YouTube", - розговорилася Злата.

Огнєвіч поділилася, що коли коханий дізнався, хто вона така, то навіть хотів розірвати стосунки.

"У той момент він навіть хотів припинити стосунки зі мною, тому що вважав співаків і акторів примхливими, зарозумілими і порожніми. Його фірма організовувала відпочинок знаменитостей, і траплялося, вони поводилися не кращим чином. Однак симпатія до мене взяла гору над упередженням", - сказала співачка.

Злата похвалилася, що її коханий береже її від домашніх справ та не дозволяє їй стояти біля плити

"Він дуже уважний, турботливий. Каже: "Ти артистка, я не хочу, щоб після роботи ти втомлювалася ще і вдома", тому біля плити стояти не дозволяє. Або ми разом йдемо в ресторан, або він сам готує вечерю. Мій коханий - прекрасний кулінар, бефстроганов із телятини в сметані і фаршировані перці у нього виходять такі, що пальчики оближеш", - поділилася Огнєвіч.

Нагадаємо, у жовтні минулого року Злату Огнєвіч вперше побачили з коханим. Артистка проводжала чоловіка на київському вокзалі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції