Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Знаменитий український автор пісень перебуває у критичному стані

Філіпу Левшину негайно потрібна допомога.

Відомий український автор пісень Філіп Левшин, який створив хіти для Ольги Романовської, Maksim, Міті Фоміна, потребує негайної допомоги.

Про критичний стан музиканта у своєму Facebook сповістила його знайома, pr-менеджер Юлія Могилюк. За словами Юлії, Левшин наразі у лікарні на штучному життєзабезпеченні.

"Друзі та колеги, всі хто особисто або заочно знає Філіпа Левшина!

Уже другий день Філіп перебуває в лікарні в критичному стані на штучному життєзабезпеченні. Вчора в екстреному порядку була проведена операція на підшлунковій залозі. Стан важкий, прогнози лікарів невтішні. Але, шанси є. За два дні на лікування пішло понад 50 тисяч грн. Для мами Філіпа це непідйомні суми. Зараз лікування оплачують друзі. Потрібна фінансова допомога. Вся серйозність ситуації читається між рядків. В найближчий день-два вирішиться подальша доля Філіпа. Зараз не час пересудів", - написала Могилюк.

 

Друзья и коллеги, все кто лично или заочно знает Филиппа Левшина!Уже второй день Филипп находится в больнице в критиче...

Опубликовано Julia Mogilyuk 30 марта 2016 г.

Всіх, кому небайдужа доля Левшина, просять допомогти. Зробити це можна, перерахувавши кошти на картку близької подруги музиканта

Хмара Кароліна Юріївна, карта "Приватбанку": 5168 7423 1271 7550

Залиште свій коментар

Вибір редакції