99% вкладників банку "Хрещатик" отримають свої гроші

Нацбнак визнав фінустанову неплатоспроможною.

Майже 99 відсотків вкладників банку "Хрещатик" отримають свої вклади. Про це повідомив заступник директора-розпорядника фонду гарантування вкладів фізичних осіб Андрій Оленчик, йдеться у сюжеті ТСН.

Ідеться майже про 300 тисяч осіб і ці виплати, як кажуть у Фонді гарантування вкладів фізичних осіб, мають розпочатися впродовж 20 днів із моменту введення в банк "Хрещатик" тимчасової адміністрації.

Як повідомили в Національному банку України, проблеми в "Хрещатика" почалися після того, як власники підприємств, що є акціонерами банку, перевели минулого тижня свої кошти з цього банку в інші фінансові установи. З вівторка, з 5-ї години, в банку "Хрещатик" працює тимчасова адміністрація, Нацбанк визнав його неплатоспроможним.

"Банк встановив ліміти на операції з поточними та картковими рахунками, ліміти на операції по банкоматах, обмеживши таким чином доступ до своїх клієнтів до рахунків банку. Національний банк проінформував акціонерів банку "Хрещатик" про критичний стан ліквідності банку. Проте реальних пропозицій щодо відновлення платоспроможності банку від акціонерів не надійшло", - сказала Катерина Рожкова, заступник голови НБУ.

Зазначимо, що кінцевими власниками банку є Андрій Іванов (37,44%), територіальна громада міста Києва в особі КМДА (25%), Микола Солдатенко (24,24%) та низка міноритарних власників.

Нагадаємо, за 2014-2016 роки Нацбанк визнав неплатоспроможними 68 банків. Борг неплатоспроможних фінустанов перед НБУ станом на кінець березня поточного року склав 55,5 мільярда гривень.

ВідеоНацбанк визнав банк "Хрещатик" неплатоспроможним

ВідеоБанк “Хрещатик” збанкрутував

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: