Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Amazon купує український стартап "розумних" дверних дзвінків

Угода може скласти понад мільярд доларів.

Американський інтернет-рітейлер Amazon уклав угоду про купівлю українського стартапу Ring. Ця компанія є розробником розумних дверних дзвінків і недавно залучила 160 млн доларів інвестицій за оцінки близькою до 1 млрд доларів.

Загальна сума залучених інвестицій перевищила 209 млн доларів, згідно з інформацією Crunchbase, зазначає ain.ua.

Точної суми операції з купівлі-продажу Ring не називають, але вона може становити 1 млрд доларів. Про це пишуть GeekWire, Reuters і TechCrunch з посиланням на власні джерела.

Угода може допомогти Amazon в боротьбі за ринок доставки "до порогу" та за нішу розумних пристроїв, можливо, буде проводитися інтеграція з розумною колонкою Alexa.

2016 року продажі компанії Ring склали близько 155 млн доларів. Проте стартап все ще не вийшов на прибутковість. Один з найвідоміших продуктів компанії - розумний дверний дзвінок, який має WiFi-підключення і камеру, так що користувач, навіть перебуваючи не вдома, може відстежувати відвідувачів біля дверей і спілкуватися з ними.

У київському офісі компанії працює до 450 осіб. Спочатку українські айтівці займалися розробкою програмного забезпечення у сфері машинного навчання, комп'ютерного зору, інтелектуального аналізу даних та інших сфер штучного інтелекту для використання в продуктах Ring. Тепер у київському офісі також є відділ із розробки пристроїв та служба підтримки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції