Американський індекс Dow Jones установив рекорд за всі роки існування

На фондових ринках США спостерігається зростання показників.

Після незначного падіння тепер фондові ринки США й долар демонструють активне зростання. Один із основних американських промислових індексів Dow Jones уперше за 120 років свого існування перевищив позначку в 19 тисяч пунктів та встановив власний рекорд.

Чотири основні фондові ринки США активно зростають два дні поспіль. Dow Jones зріс на 67,18 пункта (на 0,4%) і сягнув позначки 19 023,87 пункта, передає USA Today. Індекс Standard&Poor's сягнув 2202,94 пункта (зростання на 0,2%). Nasdaq зріс на 0,3% – до 5386,35 пункта. Russell додав 0,9% і зріс до 1334,27 пункта.

Фондові ринки США почали падати після новини про "несподівану" перемогу на президентських виборах Дональда Трампа. Але потім детально проаналізували його передвиборчу програму, виявили, на які галузі позитивно вплине майбутня політика Трампа й фондові показники поповзли вгору, особливо ті, що стосуються промисловості та виробництва.

"Хоч би чим обернулося майбутнє, Трамп знову зробив американський фондовий ринок великим", – зазначив співробітник інвестиційної компанії TrendMacro Дон Ласкін.

Водночас у США спостерігається зростання довгострокових процентних ставок та курсу долара. Крім того, продовжується зростання ринків в Японії, Китаї та Гонконгу.

Експерти зазначають, що зміцнення долара у США "невигідне" Україні, адже він дорожчатиме.

Тим часом Трамп розповів про майбутні стосунки США та Росії – "перезавантаження" не буде.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: