Банки починають видавати "теплі кредити": деталі програми

До програми "теплі кредити" долучилися ще два банки.

"Укргазбанк" та "Укрексімбанк" розпочинають видавати "теплі кредити" у 2020 році.

Про це повідомили в управлінні комунікації та зв’язків із громадськістю Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України.

"Держенергоефективності уклало договори про співпрацю ще із двома банками - "Укргазбанком" та "Укрексімбанком" - щодо реалізації програми "теплих кредитів" у 2020 році", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, "Укргазбанк" надаватиме "теплі кредити" фізичним особам - на енергоефективні заходи у приватних будинках, а також на придбання твердопаливних котлів, та ОСББ – на утеплення багатоповерхівок.

Водночас "Укрексімбанк" забезпечить "теплі кредити" сім’ям, які планують впровадити енергоощадні заходи у приватних будинках.

"Учасники програми отримають із державного бюджету відшкодування: 20% суми кредиту – на твердопаливні котли (35% - для субсидіантів); 35% - на утеплення індивідуального житла; від 40% до 70% - для ОСББ", - додали в агентстві.

До того ж завдяки заходам з енергоефективності родини зможуть зменшити витрати на комунальні послуги та підвищити рівень комфорту у своїх оселях.

Окремо у Держенергоефективності закликали українців дотримуватися впровадженого карантину та наголосили, що банки запровадили умови для мінімізації соціальних контактів - дистанційні канали обслуговування.

Зазначимо, у програмі беруть участь чотири банки - "Ощадбанк", "Укргазбанк", "ПриватБанк", "Укрексімбанк".

Нагадаємо, протягом 2019 року з держбюджету відшкодовано понад 545 мільйонів гривень учасникам програми "теплих кредитів". Від 14 січня Фонд енергоефективності України надає кредити на модернізацію та утеплення для ОСББ.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів