Батьки цьогоріч витратили на випускний космічні суми

Ріст цін склав чотири рази.

Цьогорічний випускний вечір у школах батькам обійшовся у круглу суму.

Під час підрахунку ТСН.Тиждень враховував ресторан з тамадою і розвагами для дітей, ресторанна вечеря для батьків, подарунки вчителям, шкільний транспорт, у великих містах лімузини, фото- і відео-зйомка, а також квіти і оренда театру або зали для вручення атестатів. При цьому не враховувався випускний одяг, адже він залежить лише від амбіцій і гаманця батьків.

По Україні середній чек становив 3000-4000 гривень. Для міст- мільйонників ціна збільшується понад удвічі – 10 тисяч гривень. Це в чотири рази більше у порівнянні з минулим роком. Тоді, замість цьогорічних 10 тисяч гривень за схожий набір послуг платили 2500-3000 гривень.

Які зміни відбулись на валютному ринку та до чого це призвело

Цього тижня гривня з 25,30 відвоювала у долара ще 15 копійок. В обмінниках долар продають по 25,15. Євро теж не втримався - впав з 28,5 до 28,20 копійок. Цьогорічний останній дзвоник та випускний обійшовся для батьків абітурієнтів обійшовся у 4 рази більше, аніж нинішнім першокурсникам у минулому році. Валютний коридор на наступний тиждень буде в межах 24,7-25,5 гривень за долар.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: