Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Червоний Хрест збирається сплатити борги жителів Донбасу за електрику

Організація наголошує, що "цей винятковий крок допоможе людям, що живуть по обидва боки від лінії зіткнення в Луганській області".

Міжнародний Комітет Червоного Хреста (МКЧХ) збирається сплатити борги жителів Донбасу за електроенергію.

Про це інформує "Интерфакс" із посиланням на повідомлення організації.

У повідомленні організації наголошується, що вже більше тижня на водонапірних станціях, розташованих на контрольованій урядом території Луганської області, відсутнє електропостачання через неоплачені рахунки, в результаті чого станції зупинилися.

"Ми прийняли це безпрецедентне рішення, щоб запобігти виникненню потенційно жахливої гуманітарної ситуації", - заявив глава МКЧХ на території України Алан Ешліманн.

"Це лише тимчасовий захід, а не стійке рішення, проте воно дозволяє виграти час. Цю проблему можна подолати лише за допомогою політичного рішення. Якщо нічого не робити, жителям постраждалих районів доведеться зустріти суворі зимові морози без опалення і водопостачання", - підкреслив він.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, скільки окупований Донбас винен Україні за електрикуБорг окупованих територій Донбасу перед "Укренерго" за постачання електроенергії досяг 24 млрд гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції