Ціни на залізничні квитки зросли на 10%

Наступне підвищення вартості проїзду відбудеться у жовтні.

Тарифи на проїзд у пасажирських поїздах зростуть вже з сьогоднішнього дня, 8 серпня. Наступний етап підвищення цін відбудеться 1 жовтня 2014 року.

"Вартість проїзду збільшиться двічі по 10% у всіх категоріях пасажирських вагонів, окрім вагонів СВ та поїздів Інтерсіті+", - повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

Індексація тарифів відбудеться на підставі наказу Мінінфраструктури від 21 липня 2014 року, наголосили залізничники.

Зокрема, на часі вартість проїзду у плацкартному вагоні поїзда Київ – Харків (489 км) складає 115,40 грн, у купейному вагоні – 207,94 грн. Після першого етапу підвищення тарифів вартість проїзду у плацкартному вагоні збільшиться на 8,84 грн і становитиме 124,24 грн, у купейному – на 18,1 грн і становитиме 226,04 грн.

При цьому тарифи на перевезення багажу та вантажобагажу не зміняться.

Загалом, підвищення тарифів у грудні 2014 року порівняно з груднем минулого року складе 21%.

Однак, як зазначається у повідомленні, тарифи на квитки і "після індексації залишаться нижчими від їхнього економічно обґрунтованого рівня". "Проїзд українською залізницею і надалі є найдешевшим серед країн СНД", - наголосили у відомстві.

В "Укрзалізниці" пояснили необхідність підвищення вартості проїзду збільшенням цін на продукцію, що закуповується для потреб пасажирських перевезень та гарантування безпеки руху, зокрема на дизельне паливо та електроенергію.

Нагадаємо, що у серпні із Києва запускають туристичний поїзд у самісіньке серце Карпат. До Рахова курсуватиме поїзд № 457/458.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: