Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Деканоідзе розповіла про три квартири у Грузії

Глава Нацполіції помріяла, як би витратила 5% від задекларованих статків чиновників.

Очільниця Нацполіції Хатія Деканоідзе володіє трьома квартирами у Грузії, а в Україні винаймає житло.

Про це вона заявила під час брифінгу, повідомив телеканал "112 Україна".

"Я вам можу розповісти, що у мене за майно. Перше – це квартири, які у мене є. Це квартира, де живуть мої батьки, це моя особиста квартира, де я живу і жила в Тбілісі, та квартира мого покійного чоловіка, що перейде до дитини, коли їй виповниться 18 років", - наголосила вона.

За словами Деканоідзе, вона оплачувала всі кредити родини, адже лише в неї висока зарплата. Також глава Нацполіції запевнила, що не має нерухомості в Україні, а живе в орендованій квартирі.

"Скажу чесно, якщо б у Нацполіції було 5%, що було задекларовано, ми б переодягли всіх, відремонтували всі будівлі, взули б всіх поліцейських, вони б працювали всі в прозорих будівлях", - додала Деканоідзе, натякнувши на загальну суму задекларованих чиновниками доходів.

Зазначимо, очільниця Нацполіції вказала у е-декларації три квартири площею у 129, 69 і 87 кв. м, ділянку на 1800 кв. м, а також автомобіль Hyundai Elantra 2012 року випуску. Деканоідзе також внесла до документа дві зарплати: 88,760 тис. грн у Нацполіції та майже 3,432 млн грн в американській компанії MPRI International Services LTD, an Corporation Engility. На банківських рахунках в Україні вона має 33,231 тис. грн та ще 108 ларі і 55,936 тис. ларі у Грузії. Водночас Деканоідзе вказала, що сплатила за кредитами майже 183 тис. доларів.

Нагадаємо, генпрокурор Юрій Луценко заявив, що НАЗК ходитиме до чиновників в гості та перераховуватиме задекларовану готівку. За словами глави ГПУ, зазначені у звітності кошти та речі мають бути в наявності.

Залиште свій коментар

Вибір редакції