Діти помирають після щеплень вакциною від сина Богатирьової

Дата публікації
Діти помирають після щеплень вакциною від сина Богатирьової

Бізнес Олександра Богатирьова останнім часом швидко розвивається / ТСН.ua

Вакцина з одним і тим самим серійним номером протягом року тимчасово заборонялася 6 разів, після 6 смертей.

В Україні діти продовжують помирати після щеплень. Після кожного летального випадку вакцину тимчасово забороняють, але після розслідування вакцина повертається у "вжиток". Одну з таких вакцин виробляє підприємство, серед керівників якого – син глави МОЗ Раїси Богатирьової. Про це розповідають "Гроші".

Читайте також: Цього року в Україні після щеплень померли вісім дітей

До програми потрапили внутрішні документи з Мінохорони здоров'я, де описані десятки смертей від щеплень. Ось наприклад препарат з серійним номером 300200000, "Вакцина для профілактики гепатиту В" тимчасово заборонена 24 листопада минулого року через летальний випадок. Розслідування провели швидко - вакцина не винна. Щеплення нею продовжено. Однак вже за два тижні вакцину знову тимчасово забороняють. І знову через летальний випадок.

Таким чином вакцина з одним і тим самим серійним номером протягом року тимчасово заборонялася 6 разів, після 6 смертей.

Виробляє цю абсолютно невинну вакцину, після якої випадково мруть люди - українське підприємство "Фармстандарт-біолік". В число його власників входить Олександр Богатирьов - син міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової.

З приходом матусі в крісло міністра охорони здоров'я бізнес в Олександра Богатирьова почав розвиватися. Його фірма "Фармстандарт-біолік" швидко стала одним з основних постачальників вітчизняних ліків державі. Наразі підприємство Олександр Богатирьова навигравало тендерів на 32 мільйони гривень. Вже зараз майже на 5 мільйонів перевищивши свої ж показники минулого року.

У міністерстві родинного підтексту в тендерній політиці не вбачають.

"Фармстандарт-біолік" - це учасник. Загалом учасники беруть участь в торгах на рівних умовах. Всі вимоги до учасників одинакові", - заявила начальник управління моніторингу державних цільових програм і державних закупівель МОЗ України Галина Довганчин.

Українським дітям продовжують колоти небезпечну вакцину

Українським дітям продовжують колоти небезпечну вакцину
Наступна публікація