Документи – через Інтернет. В Україні запустили Єдиний державний портал адмінпослуг

У Мінекономрозвитку оцінили "ринок хабарів" чиновникам у півмільярда гривень.

В Україні почав працювати Єдиний державний портал адміністративних послуг, завдяки якому громадяни можуть замовити та отримати чимало довідок та документів, часто навіть не виходячи з дому чи офісу.

"Ми запускаємо перші електронні послуги на poslugy.gov.ua. Це портал, на якому зібрана вся інформація про адмінпослуги, всі нормативні вимоги. А тепер ще й можна авторизуватись за ЕЦП  (електронним цифровим підписом) та подавати заявки на послуги Міністерство економічного розвитку і торгівлі України, підвантажувати всі необхідні документи, які одразу потрапляють у нашу міністерську систему електронного документообігу, і отримувати електронний документ у відповідь. Справжне е-урядування", – написав у Facebook заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Серед переваг електронних послуг посадовець називає швидкість (два-три дні замість десяти), зменшення кількості помилок у документах (про них надсилатимуть повідомлення в особистий електронний кабінет, а не звичайною поштою), здешевшання послуг (пряму економію бізнесу у Мінекономрозвитку оцінили в 20 млн грн), зручність (не треба їхати до Києва та стояти у черзі).

"Прибираються корупційні ризики. Посередники, які обдзвонюють компанії та кажуть: "Ми все організуємо, в МЕРТ – корупціонери, давайте нам 2500 доларів і все буде". Оцінюємо такий "ринок хабарів" у 500 млн грн", – наголосив Нефьодов.

 

Дуже велика #перемога! Ви ж певно забуваєте, що я працюю не тільки над реформою публічних закупівель... :) Але я таки пр...

Опубліковано Max Nefyodov 17 березень 2016 р.

адмінпослуги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: