Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Дві провідні європейські країни шукають заміну російському газу

Про пошуки нових постачальників заявили Велика Британія та Німеччина.

Прем'єр-міністр Великої Британії Тереза Мей заявила, що Лондон активно шукає нового постачальника газу, аби замінити постачання з Росії.

Про це Мей сказала, коментуючи санкції, що вводить Велика Британія через отруєння екс-розвідника Сергія Скрипаля та ймовірної причетності до цього Кремля, пише Reuters.

"Проаналізувавши наші постачання газу, ми справді почали шукати постачальників в інших країнах", - заявила прем'єр Британії.

Зазначимо, що цього року Велика Британія отримувала зріджений природній газ із Росії. Загалом, третина імпортованого Європою газу припадає саме на РФ.

"Ми будемо продовжувати обговорювати з Європейським Союзом не лише нашу енергетичну безпеку, але й ширшу проблему енергетичної безпеки", - заявила Тереза Мей.

Росія поступово втрачає свої позиції на європейському газовому ринку.

"Німеччина, найбільший європейський споживач, готується зменшувати використання російського газу. А це означає, що транзит через Україну зменшуватиметься незалежно від того, чи буде добудовано "Північний потік-2". І Україна не має іншого шляху, ніж розвиток власного видобування газу, енергозбереження та зеленої енергетики. Хіба ж хочеш? Мусиш!", - наголосили в "Нафтогазі України".

ВідеоПодробиці перемоги "Нафтогазу" над "Газпромом" у міжнародному суді

"Газпром" вирішив відсьогодні припинити постачання газу Україні. Заявляє, що навіть повернув отриману за березень передоплату. А в "Нафтогазі" святкують перемогу над російським монополістом у стокгольмському міжнародному суді. "Газпром" має сплатити йому 2,5 мільярди доларів.

Подробиці перемоги "Нафтогазу" над "Газпромом" у міжнародному суді

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції