Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Екс-міністр економрозвитку Абромавичус знайшов нову роботу в Україні

Нову громадську організацію підтримуватимуть міжнародні фінансові організації.

Колишній міністр економічного розвитку та торгівлі України Айварас Абромавичус очолив наглядову раду створеної в березні громадської організації "Українська академія корпоративного управління".

До наглядової ради також увійшли постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Жером Ваше, керівничий директор Європейського банку реконструкції та розвитку в країнах Східної Європи і Кавказу Франсіс Маліж, глава представництва Міжнародної фінансової корпорації в Україні Олена Волошина та інші. Про це пише "Інтерфакс-Україна".

"Це буде некомерційний проект, який підтримуватимуть міжнародні фінансові організації. Завдання - навчати людей як з приватного, так і з державного секторів корпоративного управління. Засновники та члени наглядової ради Академії - люди, які стояли біля витоків корпоративного управління в Україні", - пояснив принципи формування наглядової ради Абромавичус.

Діяльність Академії почнеться з проведення спеціалізованої конференції, яка попередньо запланована на червень цього року. Після цього Академія почне навчання, залучаючи кращих викладачів в Європі в цій сфері. Крім освітнього складника, Академія також ставить перед собою завдання з розвитку networking (створення середовища і довіри) і policy в сфері корпоративного управління в Україні. Також планують брати участь в розробці законодавчих і нормативних актів у цій сфері.

Нагадаємо, екс-міністр фінансів Наталія Яресько стала виконавчим директором Ради з фінансового управління і контролю. На цій посаді має сприяти реструктуризації боргів та відновленню фінансової стабільності Пуерто-Рико. А для цього планує скористатись досвідом, набутим в Україні.

Залиште свій коментар

Вибір редакції