ФОПам можуть дозволити працювати без касових апаратів ще один рік

ФОПам можуть дозволити працювати без касових апаратів ще один рік

Фото: УНІАН

Законопроєкт винесуть на розгляд парламенту 17 листопада.

В Україні можуть змінити вимоги щодо наявності касових апаратів у фізичних осіб-підприємців. Таку обов'язковість хочуть відтермінувати до 1 січня 2022 року.

Відповідне рішення 16 листопада на своєму засіданні підтримав профільний комітет Верховної Ради, повідомляє пресслужба партії "Слуга народу".

"Ми переносимо термін обов’язкового використання РРО на 1 січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп, окрім ризикових галузей", – сказав голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Також планується, що платників єдиного податку другої групи, у яких площа магазину становить 40 кв. м у місті та 60 кв. м у селах, звільнять від РРО. Ідеться про неспеціалізовані магазини, продаж продуктів харчування, товарів культурного призначення, насіння, добрив, квітів, кормів, сувенірів, послуги перукарень та салонів краси, послуги готелів (виняток – до 400 кв. м).

Законопроєкт передбачає пом’якшення штрафів за порушення для ФОПів. Голосування за нього у Верховній Раді відбудеться вже у вівторок, 17 листопада.

ФОПам можуть дозволити працювати без касових апаратів до 2022 року. Таке рішення сьогодні на своєму засіданні підтримав...

Опубліковано Слуга Народу Понеділок, 16 листопада 2020 р.

Водночас нардепка від "Європейської Солідарності" Ірина Геращенко повідомила про "погані новини для ФОП".

"Попри наш виступ на комітеті з податкової політики і заклик почути малий бізнес, більшість прийняла законопроєкт №4313 у версії Гетманцева, а не підприємців. Проти такого голосувала тільки Ніна Южаніна ("ЄС") і ще кілька депутатів. Шокована таким невмінням чути малий і середній бізнес. Хоч пані Южаніна і декілька інших депутатів, зокрема і з груп "Довіра", "За майбутнє", і "Батьківщина" вимагали відтермінувати РРО і драконівські штрафи та перевірки, на жаль, комітет зайняв позицію, далеку від захисту ФОП", — стверджує Геращенко у своєму дописі у Facebook.

Погані новини для ФОП. Попри наш виступ на комітеті з податкової політики і заклик почути малий бізнес , більшість прийняла законопроект 4313 у версії Гетьманцева, а не підприємців . Проти такого голосувала тільки Ніна Южаніна і ще кілька депутатів. Шокована таким невмінням чути малий і середній бізнес. Хоч пані Южаніна і декілька інших депутатів, зокрема і з груп « Довіра» , « За майбутнє», і «Батьківщина» вимагали відтермінувати РРО і драконівські штрафи та перевірки , на жаль, комітет зайняв позицію, далеку від захисту ФОП.

Опубліковано Iryna Gerashchenko Понеділок, 16 листопада 2020 р.

Зазначимо, що представники бізнесу вже кілька днів протестують в урядовому кварталі щодо цього законопроєкту. А сьогодні, 16 листопада, додалися й нові вимоги - скасувати карантин вихідного дня, позаяк бізнес втрачає до третини/половини своєї виручки.

Порушення карантину: на вихідних поліція закрила півтори тисячі закладів

Порушення карантину: на вихідних поліція закрила півтори тисячі закладів

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3055
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація