Кабмін відклав підвищення вартості газу для населення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Знижена ціна діятиме до 18 жовтня.

Кабінет міністрів України відклав до 18 жовтня підвищення ціни на газ для населення.

Про це агентству "Інтерфакс-Україна" повідомив прес-секретар прем'єр-міністра Володимира Гройсмана Василь Рябчук.

"Продовжили PSO до 18 жовтня", - зазначив він.

PSO - це дія спеціальних зобов'язань щодо продажу природного газу для потреб населення і теплокомуненерго за зниженою ціною.

Нагадаємо, нині кубометр газу для населення коштує 6,9579 грн. У майбутньому його вартість становитиме стільки ж, як і для промисловості (нині - 12,2-13,3 грн за кубометр).

Україна не може отримати від МВФ черговий транш кредиту вже майже півтора року - через те, що не втілила всі необхідні реформи, не ухвалила нові закони. Зокрема, була вимога щодо створення Антикорупційного суду - її виконали. Тепер справа - за переглядом цьогорічного бюджету, ухваленням кошторису на наступний рік, встановленням ринкової ціни на газ для населення - на рівні з промисловістю.

За словами голови правління НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва, уряд погодився підвищити вартість газу для населення на вимогу Міжнародного валютного фонду заради отримання чергового траншу кредиту. Щоправда, воно буде поступовим і ціна сягне рівня імпортного паритету до 2020 року.

Відео Нова ціна на газ для населення залежить від перемов України з МВФ - урядовці

1 жовтня закінчує дію постанова, яка регулювала ціну на газ для населення. Очікувалось, що сьогодні Кабмін має узгодити нову ціну. Йшлося щонайменше про підвищення на 23,5%. Однак уряд не порушував цього питання взагалі. Мовляв, скільки громадяни платитимуть за газ, залежить від перемов України з МВФ. 

Нова ціна на газ для населення залежить від перемов України з МВФ - урядовці

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції