Кабмін відкрив обговорення програми стимулювання економіки через коронавірус

Кабмін відкрив обговорення програми стимулювання економіки через коронавірус

Фото: Associated Press

В уряді готуються рятувати економіку від наслідків коронакризи.

Кабінет міністрів України починає обговорення комплексної урядової програми стимулювання вітчизняної економіки.

Про це 27 травня засіданні уряду заявив прем`єр-міністр Денис Шмигаль.

За словами прем`єра, над створенням програми працювали понад 90 аналітичних центрів, десятки бізнес-асоціацій і компаній. Крім того, була створена Рада економічного розвитку і шість функціональних груп (з підтримки малого і середнього бізнесу, міжнародної торгівлі, інвестицій, інновацій, ринку праці та регулювання).

Шмигаль зазначив , що програма дає комплексну відповідь на всі виклики, які сьогодні є перед економікою, соціальною сферою і системою охорони здоров`я України.

Ми починаємо публічне обговорення урядової програми стимулювання економіки для подолання наслідків COVID-19 «Економічне відновлення». Цей документ ми почали готувати відразу після початку карантину і працювали над ним понад шість тижнів.

сказав Шмигаль

Реалізація урядової програми "Економічне відновлення" покликане дозволити вітчизняній економіці повернутися до зростання вже в другій половині 2020 року.

Сам документ ми швидко опублікуємо і зберемо додаткові відгуки. Ми активно почнемо впроваджувати кожен крок стратегії, щоб вийти на економічне відновлення вже в другій половині цього року.

додав Шмигаль

Зазначимо, що Мінекономіки прогнозує зростання безробіття в Україні в 2020 році до 9,4%, тож ними було проаналізоване "обличчя безробітного" і вже готуються робочі місця.

Єврокомісія презентує план порятунку економіки після коронакризи

Єврокомісія презентує план порятунку економіки після коронакризи

Повʼязані теми:

Наступна публікація