Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кабмін визначився із ціною, за яку хоче продати "Центренерго"

Продаж акцій відбудеться шляхом приватизації.

Державну компанію "Центренерго" планують віддати на приватизацію. Стартова ціна держпакету акцій становитиме 5,98 млрд грн.

Таку вартість визначив Кабмін, повідомив керівник Фонду державного майна України Віталій Трубаров.

"Кабінет міністрів України затвердив умови продажу державного пакету акцій "Центренерго", його вартість становить 5,984 млрд грн. Відповідно до рішення Кабміну, у триденний термін Фонд державного майна доопрацює разом з МЕРТом і Мінфіном умови продажу, які будуть невід’ємною частиною договору і обов’язкові до виконання майбутнім власником. Процес приватизації "Центренерго" рухається у чіткій відповідності до затвердженого графіку і вже в середині жовтня буде офіційне оголошення про прийом заявок від потенційних інвесторів і в кінці листопада виходимо на конкурс з продажу", - написав Трубаров у Facebook.

Кабінет Міністрів України затвердив умови продажу державного пакету акцій «Центренерго», його вартість становить 5,984...

Опубліковано Віталієм Трубаровим Середа, 3 жовтня 2018 р.

Раніше радник із приватизації ПАТ "Центренерго" аудиторсько-консалтингова компанія Ernst&Young оцінила 73,8% пакета акцій підприємства, що належить державі, в 5,985 млрд грн (225,48 млн доларів).

Про це йдеться в інформації про фіскальні ризики та їхній потенційний вплив на державний бюджет у 2019 році, опублікованій на сайті Міністерства фінансів. Згідно з документом, 2018 року з усіх об'єктів приватизації може бути продано лише пакет акцій "Центренерго". Про це пише УНІАН.

"З урахуванням строків узгодження Фондом державного майна умов договорів із радниками і узгодження обраних на конкурсах радників Кабінетом міністрів підготовка до приватизації зазначених товариств може початися лише в кінці 2018 - на початку 2019 року. Таким чином, 2018 року може бути продано лише пакет акцій розміром 78,289% статутного капіталу "Центренерго". Станом на серпень 2018 року компанія (Ernst & Young) визначила початкову ціну пакета акцій зазначеного товариства в сумі 5,985 млрд грн (225,48 млн дол.)", - йдеться в документі.

Ще в травні Кабінет міністрів затвердив список із 26 об'єктів, які належать до переліку великої приватизації на 2018 рік. Серед них - "Центренерго".

"Центренерго" є одним із провідних виробників електроенергії в Україні. Держава володіє 78,289% акцій компанії. До складу компанії входять три теплові електростанції - Вуглегірська, Зміївська та Трипільська, їхня сумарна встановлена проектна потужність становить 7665 МВт - 14% генеруючої потужності України. "Центренерго" постачає електроенергію до Київської, Харківської та Донецької областей.

Залиште свій коментар

Вибір редакції