"Казаки" із окупованого Донбасу отримували українські пенсії

Терористи отримували пенсії у Лисичанському районі Луганської області

У Службі безпеки України виявили більше 20 бойовиків з Донбасу, які отримували українські пенсії. Про це повідомили у прес-службі СБУ.

Зокрема, 22 терористи на окупованих територіях Луганської області перебували на пенсійному забезпеченні України.

"Співробітники Служби безпеки України під час розслідування кримінального провадження за ст. 258-3 Кримінального кодексу України виявили двадцять два бойовика, які отримували пенсійні виплати у Лисичанському районі Луганщини", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, семеро із них – члени бандформування "казачий полк имени Платова".

Наразі Головне управління Пенсійного фонду України в Луганській області призупинило виплату пенсій бойовикам.

Нагадаємо, "чиновники" терористичного формування "ДНР" отримували соціальні виплати від української влади, як вимушені переселенці.

Зазначається, що 19 "посадовців ДНР" зареєструвались на підконтрольних Україні територіях Донбасу як вимушено переміщені особи та отримували грошову допомогу від держави.

Раніше, працівники СБУ заблокували виплату пенсій для семи бойовиків "ДНР" та "ЛНР". Семеро колишніх військових та працівників органів внутрішніх справ є членами бандформувань. При цьому, вступивши до лав "ЛНР" та "ДНР", бойовики не відмовились від пенсій, які їм виплачує українська сторона. Так, до кінця року, терористи могли б отримати більше 300 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: