Кернес накупив батутів та гірок на півтора мільйона доларів

Дата публікації
Перегляди
1483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кернес накупив батутів та гірок на півтора мільйона доларів

На атракціони пішло 12 млн грн

Харків купив для розважального центру атракціонів на 12 мільйонів гривень.

Комунальне підприємство Харкова "Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького" через тендер придбав у канадської компанії "Whitewater west industries ltd" чотири комплекти для сімейно-розважального центру.

Вартість угоди склала $ 1,55 млн, або 12,38 млн грн, повідомляється у "Віснику державних закупівель".

Атракціони мають з'явитись в Харкові до кінця 2012 року, місце поставки не вказано. Замовлено наступне устаткування:

Комплект 1. Устаткування для "зони батутів" площею не менш 229 кв.м., що має включати не менше двох гірок "Великий крюк", двох "Спіральних гірок" та чотирьох батутів, з пропускною спроможністю не менш 420 відвідувачів на годину, з відповідним тематичним декоруванням. Устаткування має відповідати міжнародним стандартам безпеки для відвідувачів віком від 4 до 12 років.

Комплект 2. Устаткування для зони активного відпочинку площею не менш 322 кв.м. Устаткуванням з пневматичною ігровою системою, що має включати не менш 18 інтерактивів, 4 гірки з пропускною спроможністю не менше 610 відвідувачів за годину з відповідним декоруванням. Устаткування має відповідати міжнародним стандартам безпеки для відвідувачів віком від 4 до 12 років.

Комплект 3. Устаткування для зони для маленьких дітей площею не менш 107 кв.м., що має включати не менш 4 інтерактивних панелей, 1 кулькову машину, 3 гірки з пропускною спроможністю не менш 320 відвідувачів за годину з відповідним декоруванням. Устаткування має відповідати міжнародним стандартам безпеки для відвідувачів віком до 4 років.

Комплект 4. Устаткування для підвісного мотузочного маршруту площею не менш 497 кв.м. Має включати не менш 6 башт та 6 мостів з пропускною спроможністю не менш 345 відвідувачів за годину з відповідним декоруванням. Устаткування має відповідати міжнародним стандартам безпеки для відвідувачів віком від 4 років.

Нагадаємо, раніше КП "Центральний парк культури та відпочинку ім. М. Горького" за $ 191 тис. придбав атракціони для встановлення в парку у американської фірми "Gifts from a Far", яку поки що нікому не вдалось знайти.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1483
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація