Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Лото-Забава": У Нікополі виграно 1 000 000 гривень

Розіграш 996-го тиражу "Лото-Забава", що відбувся 9 вересня 2018 року, подарував Україні нового лотерейного мільйонера.

Один мільйон гривень було виграно у м.Нікополь (Дніпропетровська область). Цього разу щасливою точкою продажу став фірмовий стіл "М.С.Л.", розташований у супермаркеті "АТБ" на проспекті Трубників, 25. Номер виграшного білета № 0257373.  

Гравець став 303-м щасливчиком на лічильнику мільйонерів "Лото-Забава". Нагадуємо, що на початку розіграшу "Лото-Забава" уся увага гравців прикута до номеру першої кульки. Цей номер визначає суму призу в категорії "за три горизонталі з двома пільговими підковками". Кулька з парним числом гарантує виграш 1 000 000 гривень. 9 вересня першою випала кулька з парним числом 2. 

Оператор державних лотерей "М.С.Л." запрошує новоспеченого переможця приєднатися до закритого елітного "КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ "М.С.Л.", узяти учаcть у ексклюзивній подарунковій програмі "Два дні з життя мільйонера" для двох осіб та завітати до студії "Лото-Забава". Цією пропозицією вже скористалися Валерій Садовенко та його дружина, які провели незабутній уїк-енд у столиці протягом 1-2 вересня.

Оператор державних лотерей "М.С.Л." вітає головного переможця 996-го тиражу  та  радить звернутися на гарячу лінію за телефоном 0(800) 21 00 65 для отримання консультації щодо оформлення виграшу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції