Маркарова анонсувала пів мільярда євро допомоги від ЄС після угоди з МВФ

Маркарова анонсувала пів мільярда євро допомоги від ЄС після угоди з МВФ

Домовленість із фондом відкриє Україні додаткові можливості.

Україна отримає від Європейського союзу допомогу в розмірі пів мільярда євро після того, як підпише нову угоду з Міжнародним валютним фондом. Про це в соціальних мережах повідомила міністерка фінансів Оксана Маркарова.

#Lending4Growth Досягнення угоди з МВФ відкриває двері до отримання 500 млн євро макрофінансової допомоги з ЄС на дуже вигідних умовах найближчими місяцями.

Опубліковано Oksana Markarova Неділя, 8 грудня 2019 р.

"Досягнення угоди з МВФ відкриває двері до отримання 500 млн євро макрофінансової допомоги з ЄС на дуже вигідних умовах найближчими місяцями", - зауважила вона.

Як повідомлялося, у суботу, 7 грудня, президент України Володимир Зеленський телефоном поспілкувався з директоркою-розпорядницею МВФ Крісталіною Георгієвою. Під час розмови було підтверджено, що фонд досяг з українською владою згоди щодо нової 3-річної домовленості в розмірі 4 мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR). За словами Георгієвої, програму ще має затвердити Рада директорів МВФ. Також багато чого залежатиме від виконання Україною ряду prior actions (невідкладних дій).

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів