Мартинюк не живе у квартирі, яку виклянчив у держави

Дата публікації
Перегляди
2823
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мартинюк не живе у квартирі, яку виклянчив у держави

У свої 62 Адам Мартинюк життя починає з чистого аркуша - ні автівки, ні вілли під Києвом / Фото: УНІАН

За документами, у свої 62 Адам Мартинюк життя починає з чистого аркуша - ні автівки, ні вілли під Києвом.

Віце-спікер, нардеп від КПУ Адам Мартинюк - не остання людина у державі і при цьому безхатченко. Про це розповідає програма "Гроші".

Журналісти подивилися на податкову декларацію політика, і були здивовані тим, що за життя при владі Адам Іванович не заробив навіть на однокімнатну квартиру. Натомість віце-спікер відпочиває в Іспанії.

У свої 62 Адам Мартинюк життя починає з чистого аркуша - ні автівки, ні вілли під Києвом. Депутат не  напрацював навіть на трактор. Кореспонденти спробували зібрати у Раді бодай на намет для віце-спікера. Дехто з нардепів назвава таку постановку питання провокативною, дехто повідомив, що в Мартинюка є власні кошти, а регіонал Михайло Чечетов розповів, що "Адам Іванович дуже скромний, ніяких подачок та грошей не бере".

У той же час він бере гроші з бюджету,  зазначили "Гроші". Так, у 2010 році Мартинюк взяв від держави 225 тисяч заробітної плати, майже 80 тисяч пенсії, та ще й 38 тисяч матеріальної  допомоги.

Депутати і податкова Мартинюку вірять, а от програма "Гроші" – ні.

Зокрема, найвідоміша українська ворожка вперше погодилась розповісти те, що  довгі роки ретельно ховав Мартинюк. За її словами, "у нього не одна нерухомість, є кілька оздоблених будинків".

Журналісти програми передивились перелік тих, кому держава подарувала  дачі. Мартинюк в переліку є. Держава також подарувала Мартинюку двокімнатну квартиру на Печерську. За ринковою вартістю це майже мільйон гривень. У будинку підтвердили, що квартира Мартинюка тут дійсно є, але вона пуста, і сам він не тут не буває.

"Інформація з'явилась, що він за 50 мільйонів придбав квартиру", - розповів нардеп Леонід Грач.

Журналісти дізнались, що віце-спікера постійно бачать в одному з найдорожчих будинків Києва. Місцеві підтвердили цю інформацію. За словами ріелторів, 5-кімнатна квартира в цьому будинку коштує близько 7-7,2 млн. дол.

Рада розташована неподалік, і Мартинюк міг би ходити на роботу пішки, але їздить на державному Мерседесі із супроводом.

Як зазначають "Гроші", камери одного разу таки зафіксували як розкошує Адам Мартинюк. Віце-спікер що вмовляє державу про матеріальну допомогу, у великій компанії летів з іспанської Барселоні.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2823
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація