Віце-спікера Мартинюка затримали в Барселоні за надмірну вагу

Комуніст Адам Мартинюк із сім'єю відпочивав в Іспанії.

Першого віце-спікера Верховної Ради, депутата Компартії Адама Мартинюка було помічено у сонячній Іспанії. Імовірно, саме в цій країні шенгенської зони скромний комуніст провів свій літній відпочинок.

Як повідомляють джерела ТаблоID, 3-го вересня Мартинюк літаком повертався з Барселони до Києва.

З ним ще були дружина, дочка, зять, онучка та ще один чоловік і жінка. Як стверджує джерело ТаблоID, компанія летіла бізнес-класом, де квиток обходиться щонайменше в 1000 євро.

Рейс було призначено на 13.25, однак літак затримався на годину. В аеропорту Барселони, за словами джерела, "групка Мартинюка" поводилася досить кумедно.

Вони намагалися не привертати уваги, ховалися від усіх, хоча чимало людей віце-спікера однаково впізнавали.

З Барселони Мартинюк летів із напханими валізами. Тож у нього виникли проблеми з вагою – багаж віце-спікера не пройшов по вазі на контролі в аеропорту. Тому Адаму Івановичу довелося "перевантажуватися" просто на місці – доплачувати за зайві кілограми він не схотів.

Нагадаємо, згідно з декларацією про доходи Мартинюка за 2010 рік, у Мартинюка немає ані квартири, ані дачі, ані будинку, ані гаража. Згідно з документом, сукупний дохід першого віце-спікера становить 344 тисячі 591 гривню 73 копійки. При цьому загальна сума сукупного доходу членів його сім'ї становить 3061,63 гривень.

Читайте також:

Віце-спікер Мартинюк орендує елітний маєток за ціною "хрущовки"

Бійка у Раді: Литвин позаздрив Мартинюку

За мотивами бійки Ляшка та Мартинюка зіграють п'єсу "Адамове яблуко"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: