Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Мінсоцполітики презентувало новий механізм отримання субсидій

Українці зможуть розраховуватися або грошима "на руки", або безготівковими коштами.

Міністерство соціальної політики презентувало новий механізм нарахування субсидій українцям, з посиланням на відомство пише Еспресо

Українці зможуть отримати кошти готівкою, а потім самостійно розраховуватись або робити це через "Ощадбанк" безготівковими коштами.

Для того, щоб отримуват гроші "на руки" потрібно написати відповідну заяву. 

Від жовтня пільговики отримуватимуть повний розмір платіжки – без урахування пільг і субсидій. Натомість відповідні кошти будуть перераховані або на їхній обліковий запис в "Ощадбанку", іншому банку або на "Укрпошту", якщо пільговики звернулися до органу соцзахисту щодо отримання відповідних виплат у готівковій формі. 

"Після цього пільговик щомісячно буде від банку отримувати смс-повідомлення про те, яка сума пільг йому нарахована і як відбулися взаєморозрахунки між банком і постачальниками послуг”, – пояснив заступник міністра соцполітики Віталій Музиченко.

Крім того, за словами міністра, минулого місяця у середньому розмір субсидії по Україні становив 539 грн, а пільги – 418 грн.

Як повідомлялося раніше, 17 жовтня Верховна Рада ухвалила закон, який запускає моніторинг надання пенсій, пільг, субсидій й інших бюджетних коштів. Перевірка стосуватиметься всіх українців, котрі отримують допомогу від держави, зокрема пенсії, пільги, субсидії, стипендії, допомоги та інші виплати, що здійснюються за рахунок коштів державного, місцевих бюджетів, фондів загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування. 

Відео У парламенті ухвалили закон, за яким людина має довести своє право на соціальні виплати

А все тому, що декотрі хитрують, щоб отримати від держави гроші. Приховують свої справжні доходи, придбання транспорту або продаж квартири. Наскільки складніше стане добитися грошей тим, хто цього справді потребує, - з'ясовувала ТСН.  

У парламенті ухвалили закон, за яким людина має довести своє право на соціальні виплати

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції