На Полтавщині виплатять 30 тис. грн за кожне створене робоче місце

Пошук фінансів уже почався.

Місцева влада Полтавської області ініціює компенсацію підприємцям 30 тис. грн за банківськими кредитами за кожне створене робоче місце.

Про це в ході регіонального форуму в Полтаві "Україна - країна підприємців" повідомив директор полтавського регіонального управління ПриватБанку Олександр Цись.

"Сьогодні ми підписали солідний документ із зверненням до керівників області. Ми просимо за кожне робоче місце компенсувати 30 тис грн. Гроші у місцевих органів є", - сказав він.

Він зазначив, що якщо підприємець залучив кошти, скориставшись кредитуванням через платформу "ПриватБанку" "Кредити українському бізнесу" під 28% річних з щомісячним погашенням кредиту за ануітетом на 150 тис. грн і створив одне нове робоче місце, то загальна сума виплат відсотків за рік становить 43,2 тис. грн, з урахуванням компенсації - 13,2 тис грн.

Як повідомив голова Полтавської обласної держадміністрації Валерій Головко, зараз місцева влада шукає можливості для компенсації коштів у рамках цієї ініціативи. 18 листопада у Полтаві відкрився перший регіональний форум "Україна - країна підприємців", під час якого місцева влада регіону презентує механізми стимулювання розвитку підприємництва, серед яких можливість компенсації частини відсотків за банківськими кредитами за рахунок коштів місцевого бюджету.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: