У Києві з'явиться мегаТРЦ зі справжніми американськими гірками

У Києві з'явиться мегаТРЦ зі справжніми американськими гірками

ТРЦ буде повністю накритий скляним куполом / Фото: archimatika

Новий проект буде більшим за Dream Town, і коштуватиме, як Донбас Арена.

Невідомі інвестори будують на столичній Великій Кільцевій дорозі торговий центр Respublika, аналогів та масштабів якого не має в Україні, і навряд чи скоро будуть.

Розмір проекту просто грандіозний - 321 тисяча квадратних метрів, що у чотири рази більше за вже досить відомий ТРЦ Dream Town. Ціна нового комплексу також рекордна - 350 мільйонів доларів (приблизно стільки ж коштувало будівництво Донбас Арени), пише "Кореспондент".

За словами глави архітектурного бюро "Архіматика" Дмитра Васильєва, англійські дизайнери у даному торговому центрі зімітують атмосферу легендарного Центрального парку у діловому центрі Нью-Йорку. Парк буде повністю накритий скляним куполом.

Більше фото майбутнього проекту

Серед розваг у центрі має розміститись тематичний парк розваг, схожий на Діснейленд, 12 кінозалів, аквапарк, льодова арена, боулінг та різні атракціони.

Головним козирем даного комплексу будуть справжні американські гірки протяжністю півкілометра, висота яких сягатиме стелі закладу, а саме рівня дев'ятиповерхівки.

За словами глави компанії "К.А.Н. Девелопмент" Ігоря Ніконова, проект окупиться за сім років.
Велику частину коштів інвестор хоче повернути за рахунок туристів, які будуть приїздити сюди заради американських гірок, аналогів яких немає у найближчому зарубіжжі.

Повʼязані теми:

Наступна публікація