Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На українських ринках подешевшали яблука: кілограм коштує 6-11 грн

Це - на 40% менше, ніж торік.

На українських ринках почали дешевшати яблука, повідомляє Інфо-Шувар.

Зниження цін зумовлене збільшенням на ринку сезонних фруктів, зокрема полуниці та черешні. Якщо на початку тижня знижувалися ціни на яблука низької якості, то на кінець тижня – на імпортні та якісні українські.

Від початку тижня найбільше подешевшали яблука сорту "Фуджі". За кілограм на ринках просять 7-11 грн, що на третину менше, ніж у понеділок. Фрукти сорту "Голден" стали дешевшими на 18% і коштують 6-11,5 грн за кілограм.

Сорт "Айдред" подешевшав на 15%. Кілограм коштує 6-10 грн. Утім, цей сорт єдиний, який коштує дорожче, ніж торік. У минулому році у червні ці яблука були на 7% дешевшими.

За словами аналітиків, у порівнянні із минулим роком більшість популярних сортів яблук на гуртових майданчиках України продаються на 40% дешевше.

Як повідомлялося раніше, рекордний урожай яблук в Україні восени обвалив ціни на цей продукт. У вересні-жовтні яблука коштували від 6 до 16 грн за кілограм. У 2017 році вартість становила близько 20 грн.

ВідеоХерсонські кавуни та вінницькі яблука: який вигляд має карта найсмачніших українських продуктів

Херсонський кавун, мелітопольська черешня, карпатський мед та гуцульська овеча бринза. Це вже офіційно затверджені географічні назви продуктів українського виробництва. Сніданок вирішив доповнити цю карту і звернувся до глядачів із проханням надіслати нам продуктові бренди вашої місцевості. З вашою допомогою нам вдалося створити мапу продуктових брендів України.

Херсонські кавуни та вінницькі яблука: який вигляд має карта найсмачніших українських продуктів

Залиште свій коментар

Вибір редакції