Як обрати та скільки їсти: дешева черешня заполонила ринки України

Сезон продажу ягоди тільки розпочався.

У Херсоні, Мелітополі та на Закарпатті - 40 гривень за кілограм черешні, у Слов'янську - 50, в Одессі - 60, у Києві - до 100 гривень. Ціни так відрізняються, бо в Україні тільки починається активний сезон продажу. Найдешевша черешня зараз там, де вона росте, на Закарпатті, у Запорізькій та Херсонській областях. Про це розповіли в ефірі “Сніданку з 1+1”.

Як кажуть продавці, закарпатська черешня почала приходити на ринок пізніше, ніж зазвичай, через холоди.

Та зараз, окрім закарпатської черешні, на ринки линула Мелітопольська з Запорізької області. Тепер на оптових ринках її можна придбати вже за 40 гривень кілограм, тому ціни і у столиці протягом тижня зменшаться.

Щоб вибрати смачну черешню, потрібно понюхати її, вона має пахнути свіжістю, а плодоніжка має бути зеленою. А, щоб не натрапити на хробачків, краще купувати її зараз, запевняють продавці.

Також є простий спосіб, як перевірити, чи є у черешні хробаки. На півкілограма ягоди набираємо літр води. Додаємо чайну ложку солі та залишаємо на півгодини. Якщо у черешні є живність, то вона виповзе і буде плавати у воді.

Пам’ятайте, черешня, окрім того, що смачна – багата на вітаміни, покращує стан шкіри і роботу шлунку. Однак, медики радять з’їдати не більше 300 грамів на день.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що цьогорічний врожай черешні в Україні може стати рекордним за всю історію. 

Відео Українська черешня може захопити китайський ринок

На екскурсію нашими садами приїхала китайська делегація. Закуповувати українську черешню в Китайській Народній Республіці хочуть уже в наступному сезоні. Тож тепер придивляються, як в Україні вирощують та зберігають цю екзотичну для Китаю садовину.

Українська черешня може захопити китайський ринок

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів