Нацбанк обіцяє доступніші кредити українцям

НБУ продовжує пом'якшувати кредитну політику завдяки поліпшенню економічної ситуації.

Кредити стануть доступнішими. Нацбанк від завтра знижує облікову ставку до 16,5 відсотка з нинішніх 18, йдеться в ТСН.16.45.

Про це рішення правління НБУ сьогодні оголосила його голова Валерія Гонтарева.

Каже - це сигнал до зниження відсоткових ставок по кредитах для позичальників комерційних банків.

За словами Гонтаревої, НБУ продовжує пом'якшувати кредитну політику завдяки поліпшенню економічної ситуації. Зокрема, цьому сприяє зниження темпів інфляції. На кінець року Нацбанк прогнозує її у межах 12 відсотків.

Голова НБУ також відзвітувала про золотовалютні резерви, які зараз становлять 13,6 мільярда доларів та помірне зміцнення курсу гривні.

У липні, за її словами, Україна очікує мільярд доларів від МВФ. Остаточне рішення має ухвалити рада директорів Міжнародного валютного фонду.

"Ми очікуємо, що рада директорів відбудеться у липні. Сказати, якого числа я не можу, тому що дата не оголошена. Транш, який ми очікуємо отримати найближчий час, в розмірі мільярда доларів", - розповіла Гонтарева.

Нацбанк знижує облікову ставку до 16 з половиною відсотків з нинішніх 18

Про це рішення правління НБУ сьогодні оголосила його голова Валерія Гонтарева. Це - сигнал до зниження відсоткових ставок по кредитах для позичальників комерційних банків. На кінець року Нацбанк прогнозує інфляцію у межах 12 відсотків. Голова НБУ також відзвітувала про золотовалютні резерви, які зараз становлять 13,6 мільярда доларів, та помірне зміцнення курсу гривні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: