Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Нацбанк судитиметься із нардепом від "Самопомочі"

У Нацбанку спростували інформацію, яку поширював нардеп та назвали її неправдивою

Національний банк України подав позов до суду на народного депутата від "Самопомочі" Павла Костенка.

Як повідомили у прес-службі НБУ, позов до парламентаря стосується захисту ділової репутації. Зокрема, зазначається, що нардеп "розповсюджував недостовірну інформацію про зловживання керівництвом Національного банку при проведенні операцій з облігаціями внутрішньої державної позики (ОВДП)".

У Нацбанку спростували всі заяви щодо будь-яких операцій з ОВДП з міжнародним ідентифікаційним кодом ISIN UA4000152441.

"Продаж ОВДП з портфелю Національного банку у 2015 році здійснювався виключно за ринковими цінами через відкриті та анонімні біржові торги на двох фондових біржах - ПАТ "Фондова біржа ПФТС" і ФБ "Перспектива". До таких торгів мали доступ усі члени цих бірж. Національний банк не має повноважень та інституційних зобов'язань контролювати та впливати на господарську діяльність інших учасників торгів державними облігаціями", - йдеться в повідомленні.

Раніше, в НБУ спростували чутки про зв'язок голови Нацбанку Валерії Гонтаревої із офшорами, а саме із компанією ICU із 2014 року, відколи продала свою частку у вказаній інвестиційній групі.

Про те, що Гонтарева раніше була бізнес-партнером російського високопосадовця – заступника голови ВТБ банку Юрієм Соловйовим, раніше написали журналісти програми "Наші гроші" із посиланням на документи панамської юридичної компанії Mossack Fonseca,  яка спеціалізується на реєструванні офшорних компаній.

Залиште свій коментар

Вибір редакції