Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" повідомив, яку суму податків сплатив до бюджету

Від початку року сума становить 37,2 млрд грн податків.

Від початку нинішнього року група "Нафтогаз" сплатила до держбюджету 37,2 млрд грн податків.

Про це повідомляє прес-служба компанії у Facebook.

Виплачена сума становить близько 16,5% загальних доходів державного бюджету від січня до квітня 2019 року. "Група "Нафтогаз" залишається найбільшим платником податків в Україні. Хоча п'ять років тому компанія не могла функціювати без постійних дотацій із бюджету", - йдеться у повідомленні.

нафтогаз
Нафтогаз України

Загалом за результатами 2018 року фактичний сукупний розмір податкових та дивідендних платежів групи до державного бюджету склав 137,8 млрд грн.

Як повідомлялося раніше, 3 квітня Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року.22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

ВідеоОчільника "Нафтогазу" поки не звільнятимуть - Гройсман

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів. Раніше в уряді погрожували ініціювати звільнення керівництва "Нафтогазу", якщо державна компанія не піде на знижку. Оскільки вимоги Кабміну газопостачальник виконав, відставку вирішили відкласти. Вартість газу змогли знизити, бо він вже кілька місяців дешевшає на європейських біржах.  

Очільника "Нафтогазу" поки не звільнятимуть - Гройсман

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції