У Кабміні назвали точну ціну на газ для населення у травні

Дата публікації
Перегляди
5892
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Кабміні назвали точну ціну на газ для населення у травні

Фото: pixabay.com

Там надали змогу "Нафтогазу" її знизити.

У Кабінеті міністрів України заявили остаточно, що ціна на газ для населення у травні 2019 року має становити 8247 гривень за тисячу кубічних метрів.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Ціна на блакитне паливо, яке НАК "Нафтогаз України" продає підприємствам теплокомуненерго та постачальникам газу, в травні має становити 8 247 гривень за тисячу кубічних метрів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це рішення відповідає ринковому ціноутворенню та, відповідно, зобов’язанням України перед МВФ.

Там також наголосили, що у разі більшого нарахування, громадянам варто звертатись зі скаргами на урядову "гарячу лінію" 15-45.

Нагадаємо, 3 квітня, Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року. Згідно з рішенням, якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, "Нафтогаз" зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати.

22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

Гройсман сподівається, що зниження цін на газ з 1 травня не останнє

Гройсман сподівається, що зниження цін на газ з 1 травня не останнє

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Дата публікації
Перегляди
5892
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація