У Кабміні назвали точну ціну на газ для населення у травні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Там надали змогу "Нафтогазу" її знизити.

У Кабінеті міністрів України заявили остаточно, що ціна на газ для населення у травні 2019 року має становити 8247 гривень за тисячу кубічних метрів.

Про це повідомляє прес-служба уряду.

"Ціна на блакитне паливо, яке НАК "Нафтогаз України" продає підприємствам теплокомуненерго та постачальникам газу, в травні має становити 8 247 гривень за тисячу кубічних метрів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це рішення відповідає ринковому ціноутворенню та, відповідно, зобов’язанням України перед МВФ.

Там також наголосили, що у разі більшого нарахування, громадянам варто звертатись зі скаргами на урядову "гарячу лінію" 15-45.

Нагадаємо, 3 квітня, Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року. Згідно з рішенням, якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, "Нафтогаз" зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати.

22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

ВідеоГройсман сподівається, що зниження цін на газ з 1 травня не останнє

Про це він заявив на засіданні Кабінету міністрів. Раніше в уряді погрожували ініціювати звільнення керівництва "Нафтогазу", якщо державна компанія не піде на знижку. Оскільки вимоги Кабміну газопостачальник виконав, відставку вирішили відкласти. Вартість газу змогли знизити, бо він вже кілька місяців дешевшає на європейських біржах.    

Гройсман сподівається, що зниження цін на газ з 1 травня не останнє

Залиште свій коментар

Вибір редакції