Насіров запропонував збільшити мінімалку втричі від 2017 року

Чиновник наголошує, що збільшення виплат знищить явище "зарплати у конвертах". 

Глава Державної фіскальної служби України Роман Насіров запропонував підвищити мінімальну заробітну платню для українців до 5 тисяч гривень.

Про це повідомляє прес-служба відомства.

Він наголосив, що заплановане Кабміном зростання зарплатні до 3,2 тисячі гривень – лише початок.

"Сьогодні одна з найважливіших ініціатив Державної фіскальної служби дістала підтримку Кабінету міністрів України. Уряд планує збільшення мінімальної заробітної плати до 3200 гривень. Це тільки перший крок, наступного року заробітна плата має бути збільшена до 5000 грн, а потім і до 7500 гривень", - наголосив він.

На думку Насірова, всі передумови для збільшення мінімальної зарплати є.

"Збільшення мінімальної заробітної плати - ще один важливий крок на шляху до виведення економіки з тіні, повного знищення такого явища як "зарплата у конвертах". А це, в свою чергу, збільшення надходжень до бюджету", - резюмував очільник ДФС.

Нагадаємо,  26 жовтня під час засідання Кабміну було запропоновано удвічі збільшити в 2017 році мінімалку – до 3200 грн з 1600 грн, а також зрівняти показники мінімальної зарплати та прожиткового мінімуму.

З наступного року зростуть мінімальна зарплата та прожитковий мінімум

Мінімальна зарплата та прожитковий мінімум в Україні зросте до 3200 грн - зазначив прем’єр-міністр Володимир Гройсман. Відповідні зміни внесуть в проект Держбюджету на 2017 рік перед його другим читанням. Наразі в Кабміні рахують, скільки потрібно грошей на анонсоване підвищення "мінімалки". Мінімальна ж заробітна платня сьогодні в Україні складає 1450 грн, а з першого грудня має збільшитися до 1600 грн.

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: